Jak działamy?

Najwyższa jakość usług

100% Zadowolenia klienta

Terminowe realizacje

Czyszczenie dywanów to nasza specjalność – Warszawa i okolice

Prowadzimy firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych, a także samochodowych. O skuteczności i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług przekonali się już Klienci takich dzielnic Warszawy jak: Wilanów, Wawer czy Praga-Południe. Do współpracy zapraszamy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.

Profesjonalne wyposażenie pralni dywanów w Warszawie

Pragniemy stale się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego w naszej pralni dywanów w Warszawie korzystamy z profesjonalnych maszyn firmy PROTIMA. Z kolei do czyszczenia tapicerek używamy sprzętu marki KARCHER. Wierzymy, że wysoka jakość usług i specjalistyczny sprzęt decyduje o zadowoleniu Klienta.

Pranie i ozonowanie dywanówWawer, Wilanów, Praga-Południe

W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich Klientów oferujemy zarówno usługi prania, jak i ozonowania dywanów. Podejmujemy się także czyszczenia wykładzin, jak również tapicerek. Mieszkańców Wilanowa, Pragi-Południe oraz innych dzielnic Warszawy zachęcamy do skorzystania z usług naszej pralni. Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta i szybką realizację zlecenia.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG