Czyszczenie dywanów – Małopolska
Nasza oferta

Pralnia dywanów – oferta dla Klientów z Krakowa oraz okolic

Doskonale wiemy, jak trudne bez specjalistycznego sprzętu jest dokładne wyczyszczenie dywanu z długim i gęstym włosiem, dywanowej wykładziny czy mebli na przykład z welurową tapicerką. Z myślą o różnych potrzebach Klientów z Krakowa oraz okolic powstała nasza pralnia. Do codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia i automaty czyszczące, dzięki którym przywracamy dywanom idealną czystość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Skuteczne czyszczenie dywanów w Wieliczce, Krakowie i nie tylko

Naszym Klientom z województwa małopolskiego oferujemy profesjonalne usługi prania dywanów metodą “na wskroś”, czyszczenia wykładzin dywanowych na miejscu (w biurze lub mieszkaniu), prania tapicerki meblowej oraz tapicerowanych krzeseł, mycia tapicerki samochodowej, jak również impregnacji oczyszczonych powierzchni. Nie stanowią dla nas wyzwania jakiekolwiek rodzaje zabrudzenia – z łatwością usuniemy z Twojego dywanu plamy z czerwonego wina, tłustych sosów, błota czy kolorowych kosmetyków. Zapraszamy do współpracy na terenie Krakowa, Wieliczki, a także innych małopolskich miejscowości.

Czyszczenie dywanów u Klientów z Trzebini lub Wieliczki

W wielu przypadkach zwinięcie zabrudzonego dywanu i dostarczenie go do profesjonalnej pralni jest dość problematyczne – na przykład ze względu na jego rozmiar lub rozmieszczenie mebli w mieszkaniu. Właśnie dlatego realizujemy usługę czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych czy tapicerowanych mebli u Klienta. Dojeżdżamy do Krakowa, Wieliczki, Trzebini, a także do każdego innego miasta w Małopolsce. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów dysponujących profesjonalnym sprzętem i ciesz się odzyskaną czystością. Zapraszamy do kontaktu!